BOM

Benden Olur Mu” adlı etkinliğimiz, kariyer seçimlerini yeni yapacak olan üniversite 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerine kendilerini tanıyıp ilgi alanlarını keşfetmelerinde, sektör ve departman tercihlerini şekillendirmelerinde yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu etkinlik kapsamında katılımcılarımız, düzenlenen eğitimleri takip ederek finans, danışmanlık, üretim, teknoloji, e-ticaret, dijital dönüşüm, medya, pazarlama ve arge gibi çeşitli alanlarda önde gelen profesyonellerin tecrübelerinden faydalanabilmektedir. 

Ayrıca, geçtiğimiz yıl 2 oturumumuzda sanat dünyasının ünlü isimleriyle röportajlar yaparak etkinliğimizin içeriğini geliştirmeyi amaçladık, bu sene de bu yolda yeni adımlar atmaya devam ediyoruz. 2019 Nisan ayında ilk olarak okulumuzda 2 gün boyunca devam eden seminerler dizisi olarak gerçekleştirdiğimiz BOM, geçtiğimiz dönemde pandemi şartlarından dolayı 16-17-18-19 Mayıs 2020 tarihlerinde her gün birer saatlik 2 veya 3 seminer olacak şekilde Zoom üzerinden online düzenlendi. Gelecek yılda da etkinliğimizi 3 güne serpiştirilmiş online seminerler şeklinde organize etmeyi planlamaktayız.

Önümüzdeki yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz BOM’da, prova mülakatlar, vaka çözme eğitimleri, yönetim kurulu toplantısı simülasyonu gibi interaktif etkinlikler, çeşitli workshoplar, ödüllü yarışmalar ve çekilişler de yer alacak; bu sayede katılımcılarımız hem aldıkları eğitimleri uygulama hem de konu olan sektörü yakından tanıma fırsatı elde edeceklerdir. Aynı zamanda, başvuru süresince katılımcılarımıza kişilik envanteri testi uygulanıp değerlendirme aşamasında test sonuçları da göz önüne alınarak, katılımcılarımıza şirketler tarafından daha sağlıklı geri bildirimler verilmesi hedeflenmektedir.

Bizi sosyal medyada takip edin!