Mezun Projeleri

Kimi zaman ofislerinde, kimi zaman da okulumuzda mezunlarımız ile düzenlediğimiz tea-talklar sayesinde şirketleri, kariyerleri ve hayatları ile ilgili istediğimiz soruları sorma olanağı yakalamaktayız. Her sene severek bize katılan ve yardımcı olan mezunlarımız ise kulüp kültürümüzün bir yansımasıdır. Ayrıca her sene en geniş çaplı etkinliğimiz olan IndEx’te mezun oturumları düzenliyor ve katılımcılarımıza mezunlarımızın deneyimlerden faydalanma fırsatı veriyoruz.
Mezunlarımız ve akademisyenlerimiz kulübümüzün önemli destekçileri arasında yer alırlar. Her sene başında düzenlediğimiz mezun kahvaltılarında okulumuz mezunları, akademisyenleri ve öğrencileri arasında iletişimimizi sağlamlaştırmayı hedeflemekteyiz. Kişisel olarak tanışma, kendimizi ve kulübümüzü tanıtma şansı yakaladığımız etkinliğimizi her sene daha geniş çapta yapılmasını hedeflemekteyiz.
Bu sene IndEx’18 bünyesinde ilk kez gerçekleştirdiğimiz Sektör Özel Buluşmalarını (SÖB) dönem içerisinde mezunlarımızla beraber gerçekleştirmek istiyoruz.