Oryantasyon

YENİ GİRİŞLİLERE

Her sene yeni girişli oryantasyonu çerçevesinde açılan kulüp standları kulüplerin yeni üyeler kazanmak için en önemli platformu ve kulüplerin kendilerini tanıtmak için en önemli fırsatıdır.
IES olarak her sene tanıtım ekibimiz  ve partner şirketlerimizin desteği ile en çarpıcı standlardan birini kurmaktayız. Bu sene de sosyal medya yarışmalarımız ve hediye çarkımız ile standımızı renklendirmeyi planlamaktayız.

ANADOLU BURSİYERLERİNE

Koç Üniversitesi önderliğinde gerçekleştirilen Anadolu Bursiyerleri projesi Anadolu’nun her yerinden %100 burs kazanamayan ama
başarılı öğrencilere sponsor şirketler tarafından burs verilmesini hedeflemektedir.
IES olarak biz ise bursiyerlerin İstanbul’a ve üniversitenin sosyal ortamına adaptasyonunu sağlamak adına Kurumsal İletişim Ofisi ile birlikte oryantasyon yapan tek kulüp olma sıfatını taşımaktayız.

BENZER KULÜPLERLE İLİŞKİLERİMİZ

Okulumuzdaki ve diğer çeşitli üniversitelerdeki kariyer kulüpleriyle sıcak ilişkilerimiz var. Kulüplerle ilişkilerimizi geliştirdikçe kulübümüzün prestijinin ve bilinirliğinin arttığının ayrımındayız. Benzerimiz kariyer kulüpleriyle yemekler düzenliyor, hem arkadaş ilişkilerimizi geliştiriyoruz hem de karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımında bulunuyoruz. Ayrıca IAESTE kapsamında etkileşimde olduğumuz Avrupa’daki yerel IAESTE komiteleriyle Twinning (Kardeş komite) projesini gerçekleştirip iletişimimizi artırmayı hedefliyoruz