SSS

Sıkça Sorulan Sorular

IndEx’e katılım için herhangi bir kısıtlama veya ön eleme süreci var mı?

Hayır. Etkinliğimiz her bölümden, her sınıftan lisans, lisansüstü öğrencileri ve mezunlara açıktır. Herhangi bir ön eleme süreci bulunmamakla beraber kayıt önceliği esastır.

IndEx’e nasıl katılabilirim?

IndEx kayıtları web sitemiz ve kariyer.net aracılığıyla alınmaktadır. Kayıtlar 26 Ocak – 19 Şubat arasında olup sınırlı sayıdadır. Kesin kaydınız ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra gerçekleşmektedir.

Hemen kayıt olmak içinhttps://vpos.ku.edu.tr/index14

IndEx’e katılmak için ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeler, başvuru sırasında internetten sanal pos yardımıyla kredi kartıyla veya başvuru sonrası sizle iletişime geçen mentorumuzun vereceği hesaba havale ile yapılabilir. Kayıtlarımız 19 Şubat’a kadar açıktır. Son kayıt tarihinden önce kontenjanın dolması durumunda sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde duyuru yapılacaktır.

Etkinlik sonunda herhangi bir sertifika teslim ediliyor mu?

Açılış oturumundan itibaren seminerlerimizde yeterli katılımı sağlayan katılımcılarımıza, etkinlik sonunda Koç Üniversitesi imzalı sertifika verilecektir.

IndEx’e konaklamalı katılırsam nerede konaklayacağım?

Konaklamalı katılımcılarımız 5 yıldızlı Point Hotel Barbaros’ta konaklayacaklar ve ulaşım için servis sağlanacaktır.

Ulaşım nasıl sağlanıyor, ücrete dahil mi?

Etkinliğimizin başından itibaren merkezi noktalardan kalkan servislerle 3 gün boyunca ulaşım sağlanacak, IndEx süresince gerçekleştirilen tüm ulaşımlar ücrete dahildir.

Vaka analizlerine katılım koşulları nelerdir?

Vaka analizlerine katılacak olan kişileri şirketler CV elemesi ile belirlemektedir.
Maksimum katılımcının vaka analizi deneyimini yaşayabilmesi için, her katılımcının en fazla bir vaka analizine katılma şansı vardır.
Şirketler vaka analizlerinin sonucunda genelde staj ve iş imkanı sağladıkları için 3. ve 4. sınıf katılımcılara öncelik verme eğilimindedirler.